Сет Шрафцигери Со Глава 5 пар. - Baucentar
Сет Шрафцигери Со Глава 5 пар.

Сет Шрафцигери Со Глава 5 пар.

405 ден

Има на залиха

405 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д503 Категории

Сет шрафцигери со глава, наменети за завртување и одвртување на премногу затегнати шрафови. Секој од шесте шрафцигери има глава изработена од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Намагнетизираниот врв изработен од челик го олеснува користењето на шрафцигерите. Има ергономска пластична рачка која одлично лежи во дланката на раката. Рачката е изработена од два различни материјали со што се намалува лизгањето и овозможува поудобно работење. Спакувано со пластичен држач за полесно изложување во продажниот простор или за складирање. Во пакувањето има 5 различни шрафцигери.

Бренд

Topex