Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е10-Е24 - Baucentar
Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е10-Е24

Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е10-Е24

1050 ден

Има на залиха

1050 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д376 Категории

Сет насадни торкс клучеви со неколку различни големини. Клучевите се со прифат од 1/2”. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Клучевите се кратки и вклучени се 8 различни димензии од Е10 до Е24. Спакувани се во практична метална кутија за полесно складирање и транспортирање.

Бренд

Topex