Сет Насадни Клучеви 52 пар. 1/4” Со Додатоци - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 52 пар. 1/4” Со Додатоци

Сет Насадни Клучеви 52 пар. 1/4” Со Додатоци

1880 ден

Има на залиха

1880 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д270 Категории

Сет насадни клучеви со прифат од 1/4”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa пластична кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 52 парчиња разни насадни клучеви како и разни додатоци.

Бренд

Topex