Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/4” 3/8” Со Клуч Крцкалка - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/4” 3/8” Со Клуч Крцкалка

Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/4” 3/8” Со Клуч Крцкалка

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д257 Категории

Сет насадни клучеви со прифат од 1/4” и 3/8”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa пластична кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 15 насадни клучеви и клуч крцкалка со додатоци.

Бренд

Topex