Сет Насадни Клучеви 16 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 16 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка

Сет Насадни Клучеви 16 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка

360 ден

Има на залиха

360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д255 Категории

Сет насадни клучеви со прифат од 1/4”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa пластична кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 11 насадни клучеви и клуч крцкалка со додатоци.

Бренд

Topex