Сет Насадни и Имбус Клучеви 40 пар. 1/4”, 1/2”, 3/8” Со Додатоци - Baucentar
Сет Насадни и Имбус Клучеви 40 пар. 1/4”, 1/2”, 3/8” Со Додатоци

Сет Насадни и Имбус Клучеви 40 пар. 1/4”, 1/2”, 3/8” Со Додатоци

3550 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д374 Категории

Сет насадни и имбус клучеви со прифат од 1/4”, 1/2” и 3/8”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa метална кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 52 парчиња разни насадни и имбус клучеви како и разни додатоци.

Бренд

Topex