Сет Мешалки за малтер 600х120мм М14 за 58Г786 3 пар. - Baucentar
Сет Мешалки за малтер 600х120мм М14 за 58Г786 3 пар.

Сет Мешалки за малтер 600х120мм М14 за 58Г786 3 пар.

1050 ден

Има на залиха

Држач на место

1050 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалки за малтер наменети за електрична мешалка со шифра 58Г784. Имаат должина од 600мм и дијаметар од 120 мм. Имаат прифат од тип М14. Наменети се за мешање на погусти градежни малтери и слични течни материјали. Во пакувањето има 3 парчиња. Спакувано на картонска плочка.

Бренд

Graphite