Сет Битови Екстра Хард ПЗ1,ПЗ2,ПЗ3 25мм 3пар. - Baucentar
Сет Битови Екстра Хард ПЗ1,ПЗ2,ПЗ3 25мм 3пар.

Сет Битови Екстра Хард ПЗ1,ПЗ2,ПЗ3 25мм 3пар.

175 ден

Има на залиха

175 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Триделен сет екстра тврди битови

Содржина:
PZ1; PZ2; PZ3; 25 mm

Бренд

Bosch