Батериски Одвртувачи ГСР 120 + ГДР 120 ЛИ 2х2Ah Полнач - Baucentar
Батериски Одвртувачи ГСР 120 + ГДР 120 ЛИ 2х2Ah Полнач

Батериски Одвртувачи ГСР 120 + ГДР 120 ЛИ 2х2Ah Полнач

13500 ден

Има на залиха

13500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г8023 Категории

Професионален сет кој се состои од следните производи:

Акумулаторска дупчалка -одвртувач ГСР 120-ЛИ

Алкумулаторски Ударен Одвртувач ГДР 120-ЛИ

2 x батерии ГБА 12V 2.0Ah

Полнач ГАЛ 1210 ЦВ

Сместени во куфер

Бренд

Bosch