Пластичен пиштол со 8 шеми на прскање вода - Baucentar
Пластичен пиштол со 8 шеми на прскање вода

Пластичен пиштол со 8 шеми на прскање вода

349 ден

Има на залиха

349 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 203281-100 Категории

Прскалка за рачно полевање на градината. Оваа прскалка има осум различни шеми на прскање. Водениот млаз може да се регулира само со една рака преку рачката. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи.

Бренд

Rehau