Ревизионен Отвор Пластичен 300х300мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 300х300мм

Ревизионен Отвор Пластичен 300х300мм

350 ден

Има на залиха

350 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 300х300мм

Боја: Бела