Ревизионен Отвор Пластичен 150х200мм - Baucentar
Ревизионен Отвор Пластичен 150х200мм

Ревизионен Отвор Пластичен 150х200мм

170 ден

Има на залиха

170 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ревизонен отвор наменет за монтажа при секакви услови на градба. Целокупниот производ е изработен од ПВЦ.

Димензии: 150х200мм

Боја: Бела