Рачна прскалка со 9 видови прскање - Baucentar
Рачна прскалка со 9 видови прскање

Рачна прскалка со 9 видови прскање

202 ден

Има на залиха

202 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачна прскалка за вода со 9 различни видови прскање. Има вградено кочница за стопирање на млазот и копче за регулирање на протокот на млазот. На предната страна јасно се означени различните видови на прскање кои може да се изберат. Рачката на прскалката е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto