Рачна прскалка со контрола на палец - Baucentar
Рачна прскалка со контрола на палец

Рачна прскалка со контрола на палец

377 ден

Има на залиха

377 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачната прскалка за црево има вградено вртливо копче за регулирање на големината на млазот според потребите. Дизајнот на прскалката овозможува широк опсег на наводнување. Рачката на прскалката е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto