Рачна крива пила 180 мм - Baucentar
Рачна крива пила 180 мм

Рачна крива пила 180 мм

255 ден

Има на залиха

255 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачна крива пила со сечиво кое се склопува. Многу корисна алатка благодарение на сечивото со 7 ТПИ (7 запци на еден инч). Должината на сечивото е 180 мм. Наменета е за сечење на дрва и гранки. Има многу практична големина за складирање и транспорт благодарение на копчето за заклучување и на можноста за склопување на сечивото. Ергономски дизајнирана пластична рачка прекриена со материјал против лизгање и затворен облик овозможува поголема заштита при користење.

Бренд

Verto