Разредувач за премази на нитратна база 500мл

Разредувач за премази на нитратна база 500мл

80 ден

Има на залиха

80 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Нитро Екстра 500 мл разредувач за премази на нитратна база.

ПРИМЕНА
БК Нитро Екстра се користи за разредување на премази на нитратна база.

ПАКУВАЊЕ
Спакувано во пластично шише и содржи 500мл

Бренд

Bekament