Радапцигер со 2 краци 85х100мм - Baucentar
Радапцигер со 2 краци 85х100мм

Радапцигер со 2 краци 85х100мм

705 ден

Нема на залиха

Шифра: 11-865 Категории

Радапцигер со 2 краци и со димензии 85х100мм. Изработен е од висококвалитетна хром-ванадиум челична легура со што се гарантира долготрајност на алатот. Наменет е за расклопување лагери, фенови, дискови за кочници и слично. На радапцигерот има и два краци со променлив распон кој се подесува со помош на водилка.

Бренд

Neo