Работен Елек Сив С/48 - Baucentar
Работен Елек Сив С/48

Работен Елек Сив С/48

972 ден

Има на залиха

972 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сив работен елек со стандардна големина С или 48 кој е прикладен за секакви работни обврски, било професионални или аматерски. Изработен е од висококвалитетен Оксфорд текстил и отпорен е на механички оштетувања. Тројниот штепуван материјал обезбедува подолго траење на материјалот а деловите покриени со рефлектирачки материјал овозможуваат полесна видливост на работникот. Цврстите џебови може да се наполнат со голем и тежок волумен, и во нив може постојано да се носи тежок алат. Добрата локација на џебот за смарт телефон овозможува телефонот секогаш да биде при рака и истовремено да биде на безбедно место. Квалитетот на овој производ е загарантиран со Европски сертификат за квалитет, а производниот процес е во согласност со EN ISO 13688:2013 стандардот. Елекот е спакуван во цврсто најлонско пакување.

Бренд

Neo