Подесива млазница со регулација - Baucentar
Подесива млазница со регулација

Подесива млазница со регулација

580 ден

Има на залиха

580 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Подесива млазница за вода која се приклучува на црево за наводнување. Има вградено подесиво копче за регулирање на големината на млазот според потребите. Има и предна кочница за вклучување на млазот. Рачката на млазницата е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto