Пневматска Брусалка ф150мм 9000врт/мин - Baucentar
Пневматска Брусалка ф150мм 9000врт/мин

Пневматска Брусалка ф150мм 9000врт/мин

2500 ден

Има на залиха

2500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бренд

Topex