Перач под висок прити. 5.0 TWIN FLOW 2700w 160 bar - Baucentar
Перач под висок прити. 5.0 TWIN FLOW 2700w 160 bar

Перач под висок прити. 5.0 TWIN FLOW 2700w 160 bar

15594 ден

Има на залиха

15594 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

– Максимален работен притисок: 160 bar / 2300 psi
– Максимален проток на вода: 850 лит/час
– Максимална температура на вода: 50˚C
– Моќност на моторот: 2700 W
– Напојување: 230V / 50Hz
– Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
– Дoлжина на кабел: 5 м
– Дoлжина на цревo: 8 м
– Маса на перачот: 14.6 кг
– Димензии (ДхШхВ): 449х338х895 мм
– TSS (TotalStop SYSTEM)
– Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Бренд

Annovi Reverberi