Отстранувач на силикон 250мл - Baucentar
Отстранувач на силикон 250мл

Отстранувач на силикон 250мл

295 ден

Има на залиха

295 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Средство за отстранување силикон од речиси сите видови површини. Погодно е и за внатрешна и за  надворешна употреба. Пакувањето содржи 250 мл. се доволни за чистење на површина од 2 до 3 метри квадратни. Потрошувачката на средството е 100 мл за површина од 1 метар квадратен.

Бренд

Knauf