Отворач за плочки подесувачки 40-90мм

Отворач за плочки подесувачки 40-90мм

460 ден

Има на залиха

460 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Отворач за дупки во плочки со кој може да се отсекуваат дупки со дијаметар од 40-90мм. Спакувано на картонска плочка.

Бренд

Topex