Отворач за плочки подесувачки 40-100мм со заштита - Baucentar
Отворач за плочки подесувачки 40-100мм со заштита

Отворач за плочки подесувачки 40-100мм со заштита

560 ден

Има на залиха

560 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Отворач за дупки во плочки со кој може да се отсекуваат дупки со дијаметар од 40-100мм.Дополнителна предност е што секачот има решеткаст оклоп кој штити од отсечени парчиња од плочката. Спакувано на картонска плочка.

Бренд

Topex