Ножици за жива ограда 550мм - Baucentar
Ножици за жива ограда 550мм

Ножици за жива ограда 550мм

650 ден

Има на залиха

650 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ножици за сечење жива ограда со вкупна должина од 550 мм. Сечивото е долго 200 мм и е прекриено со тефлон за поголема трајност и заштита од кородирање. Ергономски дизајнираните пластични рачки овозможуваат поголема удобност при користење.

Бренд

Verto