Сет Имбус Клучеви Т10-Т50 8пар. Со Држач - Baucentar
Сет Имбус Клучеви Т10-Т50 8пар. Со Држач

Сет Имбус Клучеви Т10-Т50 8пар. Со Држач

737 ден

Нема на залиха

Шифра: 09-514 Категории

Сет од имбус торкс клучеви во кои се вклучени 8 различни клучеви и пластичен држач во портокалова боја. Клучевите се во облик на буквата L. Во сетот се вклучени следните клучеви: T10, Т15, Т20, Т25, Т30, Т40, Т45 и T50. Изработени се од висококвалитетна S2 челична легура со што се гарантира долготрајност во користењето. Сие клучеви се сложени во пластичен држач специјално дизајниран за клучевите.

Бренд

Neo