Сет Имбус Комбинирани Клучеви 9пар. Долги Со Држач - Baucentar
Сет Имбус Комбинирани Клучеви 9пар. Долги Со Држач

Сет Имбус Комбинирани Клучеви 9пар. Долги Со Држач

1005 ден

Нема на залиха

Шифра: 09-516 Категории

Сет од имбус комбинирани екстра долги клучеви. На едниот крај се шестоаголни а на другиот крај се со торкс форма и во него се вклучени 9 различни клучеви. Клучевите се во облик на буквата L. Во сетот се вклучени следните клучеви: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 и T50. Изработени се од висококвалитетна S2 челична легура со што се гарантира долготрајност во користењето. Сите клучеви се сложени во пластичен држач во портокалова боја специјално дизајниран за клучевите.

Бренд

Neo