Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм - Baucentar
Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм

Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм

2000 ден

Има на залиха

2000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 12-515 Категории

Пиштол за фарбање со горно резервоарче со капацитет од 0.5л. Има дизна со дијаметар од 1.4мм. Овозможува ефикасно и прецизно фарбање. Притисокот во пиштолот може да се подеси на две нивоа. Работниот притисок се движи до 4 бари. Сообразноста со европските стандарди за безбедност е поткрепена со CE сертификат.

Бренд

Neo