Клешти За Сечење Челични Кабли и Жици 190мм - Baucentar
Клешти За Сечење Челични Кабли и Жици 190мм

Клешти За Сечење Челични Кабли и Жици 190мм

820 ден

Има на залиха

820 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-512 Категории

Клешти за пресекување на кабли или челични жици. Вкупната должина на клештите е 190мм. Зајакнатите сечива може да пресечат кабел со дијаметар до 1.5мм или челична жица со дијаметар до 4мм. Клештите се изработени од висококвалитетна челична легура на хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со ПВЦ материјал за да се зголеми удобноста при користењето.

Бренд

Neo