Мотика 1000 гр без рачка - Baucentar
Мотика 1000 гр без рачка

Мотика 1000 гр без рачка

450 ден

Има на залиха

450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 15Г033 Категорија:

Кована мотика без рачка со вкупна маса од 1000 гр. Главата на мотиката е изработена од кован челик со што се овозможува полесно обработување на земјени или песочни површини. Многу корисна алатка во градината.