Монтажно лепило Инстант Фикс 290 мл - Baucentar
Монтажно лепило Инстант Фикс 290 мл

Монтажно лепило Инстант Фикс 290 мл

555 ден

Има на залиха

555 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Инстант фикс е супер јако, сенаменско, водоотпорно монтажно лепило со моментална носивост и трајна еластичност. Може да се користи за внатрешна и надворешна употреба без употреба на механичка потпора. Не содржи растворувачи и вода. Се користи за лепење на метал, керамика, стакло, камен, глазура, бетон, дрво, огледало, цигла.

Бренд

Bekament