Чекан Со Дрвена Рачка 1000гр. - Baucentar
Чекан Со Дрвена Рачка 1000гр.

Чекан Со Дрвена Рачка 1000гр.

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Чекан со дрвена рачка за универзална намена. Рачката е изработена од квалитетно дрво, издржлива е на силни удари и има ергономски облик со што ја прави лесна за држење. Главата на чеканот е изработено од железо и има маса од 1000 грама.

Бренд

Mimont