Муниција За Рачна Хефталка 6мм 1000пар. - Baucentar
Муниција За Рачна Хефталка 6мм 1000пар.

Муниција За Рачна Хефталка 6мм 1000пар.

70 ден

Муниција наменета за рачна хефталка со ширина на запците од 6мм. Изработено од квалитетна челична легура. Во едно пакување има вкупно 1000 парчиња.

Има на залиха

70 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 134106 Категории

Муниција наменета за рачна хефталка со ширина на запците од 6мм. Изработено од квалитетна челична легура. Во едно пакување има вкупно 1000 парчиња.

Бренд

Mimont