Рачка за валјак до 50мм/190мм - Baucentar
Рачка за валјак до 50мм/190мм

Рачка за валјак до 50мм/190мм

51 ден

Има на залиха

51 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачка за валјак со должина на рачката од 190мм и со пречник од 6мм. Наменет е за валјаци со работна должина до 50мм. Металната рачка е изработена од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од квалитетен пластичен материјал и има ергономски облик за поголема удобност при користење.

Бренд

Mimont