Рачка за валјак до 230мм/310мм - Baucentar
Рачка за валјак до 230мм/310мм

Рачка за валјак до 230мм/310мм

113 ден

Има на залиха

113 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачка за валјак со должина на рачката од 310мм и со пречник од 8мм. Наменет е за валјаци со работна должина до 230мм. Металната рачка е изработена од нерѓосувачки челик, а рачката е изработена од квалитетен пластичен материјал и има ергономски облик за поголема удобност при користење.

Бренд

Mimont