Мешалка За Малтер Спирална 100х10х600мм - Baucentar
Мешалка За Малтер Спирална 100х10х600мм

Мешалка За Малтер Спирална 100х10х600мм

399 ден

Има на залиха

399 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спирална мешалка за универзална намена. Предвидена е за користење со електрична мешалка. Може да се користи за мешање на малтери. Мешалката е со димензии 100х10мм а долга е 600мм. Изработена е од нерѓосувачки челик.

Бренд

Mimont