Мешалка 120мм, SDS навој - Baucentar
Мешалка 120мм, SDS навој

Мешалка 120мм, SDS навој

325 ден

Има на залиха

325 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалка за боја со дијаметар од 120 мм. Има SDS навој. Наменета е за мешање на градежни малтери и слични течни материјали. Има кружен завршеток на дното и е поцинкувана. Спакувано само со кука.

Бренд

Neo