Мешалка за малтер 610х160мм М14 - Baucentar
Мешалка за малтер 610х160мм М14

Мешалка за малтер 610х160мм М14

940 ден

Нема на залиха

Мешалка за малтер наменета за електрична мешалка со шифра 58Г784. Имадолжина од 610мм и дијаметар од 160 мм. Има прифат од тип М14. Наменета е за мешање на погусти градежни малтери и слични течни материјали. Спакувано на картонска плочка.

Бренд

Graphite