Мешалка за малтер 590х120мм М14 - Baucentar
Мешалка за малтер 590х120мм М14

Мешалка за малтер 590х120мм М14

564 ден

Нема на залиха

Мешалка за малтер наменета за електрична мешалка со шифра 58Г782. Има должина од 590мм и дијаметар од 160 мм. Има прифат од тип М14. Наменета е за мешање на погусти градежни малтери и слични течни материјали. Спакувано на картонска плочка.

Бренд

Graphite