Мешалка за боја 120мм, М14 - Baucentar
Мешалка за боја 120мм, М14

Мешалка за боја 120мм, М14

320 ден

Има на залиха

320 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалка за боја со дијаметар од 120 мм. Има навој за М14. Наменета е за мешање на градежни малтери и слични течни материјали. Има кружен завршеток на дното и е поцинкувана. Спакувано само со кука.

Бренд

Neo