Мешалка за боја 100мм

Мешалка за боја 100мм

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалка за боја со дијаметар од 100 мм. Наменета е за мешање на градежни лепила, боја за ѕидови и слични течни материјали. Има шестоаголен завршеток на дното и е премачкана со жолта акрилна боја. Спакувано само со кука.

Бренд

Neo