Метален пиштол за прскање воден млаз - Baucentar
Метален пиштол за прскање воден млаз

Метален пиштол за прскање воден млаз

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Прскалка наменета за рачно полевање на градината. Овој пиштол за прскање е идеално изработен за прскање на стока на фарма. Водениот млаз може да се регулира со една рака преку рачката а металното куќиште го прави пиштолот неверојатно робусен. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau