Мал Рачен Култиватор 365мм - Baucentar
Мал Рачен Култиватор 365мм

Мал Рачен Култиватор 365мм

78 ден

Има на залиха

78 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мал рачен култиватор со должина од 365 мм. Забите се изработени од цврст челик, отпорни се на деформации. Рачката е обложена со гума и е со ергономски облик. Многу добро се припива на раката и тешко се лизга со што се зголемува контрола при користењето. Многу корисна алатка за градинарски работи.

Бренд

Verto