Мало гребло 340мм - Baucentar
Мало гребло 340мм

Мало гребло 340мм

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мало гребло со должина од 340 мм. Забите се изработени од цврст челик, отпорен на деформации. Рачката обложена со гума и е со ергономски облик. Многу добро се припива на раката и тешко се лизга со што се зголемува контрола при користењето. Многу корисна алатка за градинарски работи.

Бренд

Verto