Мала Мотика со 3 рога 340мм

Мала Мотика со 3 рога 340мм

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мала мотика со должина од 340 мм. Забите се изработени од цврст челик, отпорни се на деформации. Рачката е обложена со гума и е со ергономски облик. Многу добро се припива на раката и тешко се лизга со што се зголемува контрола при користењето. Многу корисна алатка за градинарски работи.

Бренд

Verto