Мала Лопатка 340мм - Baucentar
Мала Лопатка 340мм

Мала Лопатка 340мм

85 ден

Има на залиха

85 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мала лопатка со должина од 340 мм. Сечивото е изработено од цврст челик, отпорен на деформации. Рачката обложена со гума и е со ергономски облик. Многу добро се припива на раката и тешко се лизга со што се зголемува контрола при користењето. Многу корисна алатка за градинарски работи.

Бренд

Verto