Магнетен држач за заварување 111х136х24мм - Baucentar
Магнетен држач за заварување 111х136х24мм

Магнетен држач за заварување 111х136х24мм

300 ден

Има на залиха

300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Магнетен држач на агол за заварување со димензии 111х136х24мм. Исто така може да се користи и за прицврстување на парчиња за заварување под агол од 45˚, 60 ˚, 75 ˚ или  90˚ степени. Цврстиот метален магнет ги држи парчињата за заварување, со што на заварувачот и двете раце му се слободни за работа.

Бренд

Graphite