Магнетен Држач За Битови М6 ¼” 65мм - Baucentar
Магнетен Држач За Битови М6 ¼” 65мм

Магнетен Држач За Битови М6 ¼” 65мм

175 ден

Нема на залиха

Магнетен држач за битови со должина од 65мм и отвор М8. Дизајниран е за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Магнетниот држач овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite