Магнетен држач за битови ¼” 60мм - Baucentar
Магнетен држач за битови ¼” 60мм

Магнетен држач за битови ¼” 60мм

52 ден

Има на залиха

52 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Магнетен држач за битови со должина од 60мм и дизајниран за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Држачот овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite