Лист За Убодна Пила Т119БО 83х2мм 3пар. - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т119БО 83х2мм 3пар.

Лист За Убодна Пила Т119БО 83х2мм 3пар.

140 ден

Има на залиха

140 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: брановидно изглодан

Растојание меѓу запци 2.0мм

Вкупна должина 83мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: дрво, шпер плоча, иверка

Длабочина на сечење: 2-15 мм

Бренд

Bosch